e-Ticaret Sistemi


                                                                                    e Ticaret de Hangi Ürüne İhtiyacınız Var.  ​

B2B; Bayi veya Şubelerinin  Siparişte yaşanan sorunların önüne geçmek ve telefon trafiğini en aza indirmek için B2B satın almalıdır.   İnternet üzerinden Online olarak çalışan program Ürün, Ürün Özellikleri , Miktar, fiyat ve geçmiş siparişler gibi bilgileri sunar. Bayilerin sipariş doğru bir şekilde online olarak vermesini sağlar.
 

B2C; Tükeciye ( Bireysel Müşteriye ) Satış yapmak isterse B2C satın almalıdır.

Pazar Yeri Yönetimi; N11, HepsiBurada,Gittigidiyor,Trendyol,ÇiçekSepeti alışveriş yerlerinde  ürün satmak isterlerse Pazar Yeri Yönetimi satın almalıdır. Pazar Yerlerindeki  Ürünlerini tek bir ekrandan yönetmek için kullanılır 
 •                      Ürünlerinizi kendi e-Ticaret sitenizde ve Pazaryerlerin de aynı anda satışa sunun.   İnternetten alışveriş yapan milyonlarca müşteriye ulaşın. Yenilenmiş ara yüzü ile kullanıcı dostu altyapıya sahip yönetim paneli sayesinde e-ticaret sitenizi ve Pazaryerlerini yönetmek çok kolay. Tüm pazaryeri mağazalarınızı ve sitenizi tek panelden yönetebilirsiniz. İşinizi büyütüp satışlarınızı maksimize etmeniz için ihtiyacınız olan gelişmiş e-ticaret paketlerimizi inceleyin.

                                                                                     Hangi Ürüne İhtiyacınız Var.  ​

  B2B ; Bayi veya Şubelerinin  Siparişte yaşanan sorunların önüne geçmek ve telefon trafiğini en aza indirmek için B2B satın almalıdır.   İnternet üzerinden Online olarak çalışan program Ürün, Ürün Özellikleri , Miktar, fiyat ve geçmiş siparişler gibi bilgileri sunar. Bayilerin sipariş doğru bir şekilde online olarak vermesini sağlar.
   
  B2C ;Tükeciye ( Bireysel Müşteriye ) Satış yapmak isterse B2C satın almalıdır.

  Online E-Tahsilat Sistemi;Bayilere Kredi Kartının sunduğu avantajlardan yararlandırmak için Online E-Tahsilat Sistemi  satın almalıdır.Bayiler Müşterilere taksit gibi avantajlar sunarak hem satış rakamlarının artmasını sağlar aynı anda bayinin kendi borcunu ödemiş olur. 

  Pazar Yeri Yönetimi; N11, HepsiBurada,Gittigidiyor,Trendyol,ÇiçekSepeti alışveriş yerlerinde  ürün satmak isterlerse Pazar Yeri Yönetimi satın almalıdır.   


   
 
B2C e-Ticaret  Sistemi     ( Müşteri Sipariş )

B2C, İngilizcesi “Business to Customer" B2B nedir diye özetlediğimizde, kısaca bir firmadan tüketiciye kavramı şirketlerin tüketicilerle direkt olarak kurduğu ticari ilişkiyi açıklayan ifade eden kısa tanımdır.
Bireysel olarak yaptığımız tüm alışverişler, B2C iş modeli kapsamındadır.

İşletmenizi internete taşıyın,  kendi sitenizden satış yapın.
Kendi markanız ve logonuz altında internette komisyonsuz satış yaparak işlerinizi hızlıca büyütün. İşletmenize özel alışveriş siteniz 1 günde hazır.
 
B2B e-Ticaret  Sistem      ( Bayi Sipariş )


B2B, İngilizcesi “Business to Business” ın baş harflerini ifade ediyor. B2B nedir diye özetlediğimizde, kısaca bir firmadan diğer bir firmaya yapılan e-ticaret iş modeli

Toptancı-perakendeci iş modeli veya Üretici-Bayi iş modeli  
e-Ticaret Pazar Yeri Yönetimi
​​
ENTEGRE OLDUĞUMUZ PAZARYERLERİ
  N11 HEPSİ BURADA GİTTİGİDİYOR TRENDYOL  ÇİÇEK SEPETİ
 Ürün Ekleme / Güncelleme
 Fiyat Ekleme / Güncelleme
 Miktar Ekleme / Güncelleme
 Sipariş / irsaliye / Fatura
 Varyant
 Rekabet Analizi        


E-Ticaret entegrasyonlarında genellikle veriler bir programdan dişarı atılır. Diğer programdan içeri alınır. Dizayn Yazılım hazırladığı e-ticaret sistemlerinde verileri online olarak işler. Bilgiler dışarı-içeri yapılmadan direk olarak kaynağında işlenir.
Ürün bilgilerini toplu olarak veya tek tek logodan yükleyebilirsiniz.
Ürün Resmi, Açıklamaları, tanımlı alanları, fiyatları, marka bilgileri, grplamaları vb. Logo programından girdiğiniz tüm bilgilerin tek bir tuşla internetten satışa çıkmasını sağlayabilirsiniz.
Müşterilerin verdikleri siparişler anında logo programına düşer. Herbir müşteri için logoda Cari kart tanımlayabilirsiniz. Siparişin ödeme şekli varsa kargo ücreti ve ekstra indirimleri otomatik olarak siparişe yansır. Tek yapmanız gereken faturayı yazdırmak ve ürünü paketlemek.
 

                       
​​
© 2017 Dizayn Grup Tüm Hakları Saklıdır.