Biz Kimiz

Patron Raporu Raportör
 

Gücü Yanınızda Hissedin...
 
Kuruluşumuzdan bugüne,  müşterilerimize en hızlı ve etkin çözümlerle, alanında uzman ve tecrübeli kadromuzla hizmetinizdeyiz. Deneyimlerimizi yazılım ürünlerine yansıtmamız, müşteri memnuniyetini esas alan bir ilkeyle hareket etmemiz, üretmiş olduğumuz yazılımlar ile ihtiyaçlarınıza cevap vererek, kurumunuza değer katan, verimliliğinizi artıran, gerçekçi bir bakış açısı sağlayan çözümler sunarız. Sektöründe müşteri memnuniyetini ve hazırlamış olduğumuz programların teknolojik imkanlar doğrultusunda profesyonel gelişimini sağlamayı, kendimize vizyon ve misyon edindik.

LOGO Çözüm Ortağı  ve Start, Go Plus, Go 3,  Tiger, Tiger Plus, Tiger 3, Tiger Enterprise, Tiger 3 Enterprise  J Guar gibi Logo ürünlerinin yetkili servisi ünvanını başarılı bir şekilde taşımaya devam ediyoruz.  Logo Erp, Mrp çözümlerinin ve diğer Logo ürünlerinin satışını yapmak, eğitim ve desteğini vermek, müşteri isteklerine göre Logo teknolojilerini kullanarak özel yazılım geliştirmek yetkilerimiz  dahilindedir.

Paket programlarımız olan, Mobil  Raporlama, Mobil Saha Satış ve Sipariş, E Tahsilat,  Web Çözümleri, Bayi ve Şube çözümleri, B2B,  Rapor ve sipariş çözümleri,  Depo Çözümleri, Aktarım çözümleri  Mağazacılık Yönetimi,  gibi  güçlü yazılımlarımız ile; masaüstü uygulamalarımız ve web dünyasında duyulan her türlü ihtiyacı karşılayan  yazılımlarımızla Ankara’dan tüm Türkiye’ye hizmet sunmaktayız.
 

Dizayn Yazılım bir Dizayn Grup kuruluşudur.

                       
​​
© 2017 Dizayn Grup Tüm Hakları Saklıdır.