Kurumsal Çözümler

Mobil Sipariş Sistemi

Müşteriler den tablet ve benzeri cihazlar kullanarak sipariş alma ve tahsilat yapmaya, Sipariş ve Tahsilat sırasında müşterinin ekstre, stok miktarı vb. bilgilere ulaşmanızı sağlayan uygulamadır.

​Mobil Sipariş Sistemi İle İlgili Bilgi Almak İçin Tıklayınız...

Patron Raporu

Logo Mobil Rapor (Patron Raporu) uygulaması firmanız da kullandığınız LOGO programı ile online çalışan bir raporlama uygulamasıdır. Raporlar akıllı cep telefonları ve tablet bilgisayar ekranları ile uyumlu olacak şekilde hazırlanmıştır.
 

Patron Raporu İle İlgili Bilgi Almak İçin Tıklayınız...

Mağazacılık

LOGO kullanıcıları için perakende satış faturalarının hızlı ve kolay bir şekilde girilebilmesi için hazırlanmış yazar kasa ile entegre edilebilen bir programdır.
 

Mağazacılık İle İlgili Bilgi Almak İçin Tıklayınız...

 

Depo Yönetimi Sistemleri

Depo Sayımını kolaylıkla yapabilirsiniz. Oluşturmak istediğiniz fiş türünü seçip “Yeni” komutunu vermeniz yeterli.


Depo Yönetimi Sistemleri İle İlgili Bilgi Almak İçin Tıklayınız...

Mobil Saha Satış

LOGO kullanıcıları için özel olarak hazırlanmış Dizayn Yazılım Mobil Programı ile saha satış, alış, sipariş, depo sayımı ve tahsilat işlemlerini(sıcak satış- soğuk satış-depo) artık çok daha kolay yapabilirsiniz.


Mobil Saha Satış İle İlgili Bilgi Almak İçin Tıklayınız...

 

E-Ticaret

E-Ticaret entegrasyonlarında genellikle veriler bir programdan dişarı atılır. Diğer programdan içeri alınır. Dizayn Yazılım hazırladığı e-ticaret sistemlerinde verileri online olarak işler. Bilgiler dışarı-içeri yapılmadan direk olarak kaynağında işlenir.


E-Ticaret İle İlgili Bilgi Almak İçin Tıklayınız...


                       
​​
© 2017 Dizayn Grup Tüm Hakları Saklıdır.